Ważne informacje

Wszystko co musisz wiedzieć aby Twoja sesja wyszła idealnie.

Gdzie się spotykamy?

Zapraszacie mnie tam, gdzie czujecie się najlepiej, czyli do domu lub na łono przyrody, do Waszego ulubionego miejsca, w plenerze.

Jeżeli sesja ma się odbyć poza Warszawą, do inwestycji proszę doliczyć koszt mojego dojazdu.

 

Jak długo potrwa nasze spotkanie?

Od jednej do trzech godzin

 

Kiedy się spotykamy?

W umówionym terminie, w przypadku sesji w domu w godzinach 10.00-14.00, a w przypadku sesji w plenerze to zależy od pory roku. Zimą najpiękniej zdjęcia udają się w godzinach porannych, latem, wieczornych, po 18.00.

 

Jak się rozliczamy?

W dwóch krokach (etapach):

Pierwszy to bezzwrotny zadatek w wysokości 100 zł  po jego wpłacie na konto następuje rezerwacja terminu.

Pozostałą kwotę – gotówką wpłacacie w dniu sesji

 

Jak się przygotować do sesji?

Przede wszystkim pozytywnie się nastawić  i zadbać o siebie, zarówno w sferze dobrego nastroju, jak i w sferze wyglądu. Chodzi mi o to, byście przed obiektywem pokazali taką wersję siebie, jaką chcecie zapamiętać i pokazywać innym, także przyszłym pokoleniom.

Najlepiej ubrać się tak, by czuć się swobodnie, ale również wyjątkowo, bo sesja to nie jest codzienna sytuacja. Warto zadbać o dobre gatunkowo materiały ubrań i stonowane kolory, bez krzykliwych wzorków i emblematów.

Najłatwiejszy i najbezpieczniejszy zestaw to białe góry i jeansy. To jest ok, pod warunkiem, że nie macie żadnego innego pomysłu.

Zdjęcia rodzinne wyglądają dobrze, gdy w ubraniach pojawia jakiś jeden przewodni kolor np. musztardowy – tata ma na sobie spodnie w takim kolorze, mama bluzkę, córka sukienkę, a syn sweterek.

Przykłady stylizacji, które mogą być dla Was inspiracją znajdziecie tu:

 

Więcej inspiracji na mojej tablicy:

https://pl.pinterest.com/magdaborucfotografia/stroje/

Pamiętajcie jednak, żebyście w tym, co założycie, czuli się dobrze i czuli się sobą, żebyście byli ubrani, a nie przebrani za kogoś innego, bo to Wy będziecie bohaterami tej foto-opowieści.

Co z makijażem?

Panów nie namawiam, ale paniom polecam. Jeżeli macie takie chęci i możliwości, to oczywiście możecie skorzystać z pomocy wizażystki, ale nie jest to konieczne.

Do zdjęć warto jednak umalować się trochę mocniej niż na co dzień, tak podkreślić to, co najpiękniejsze.

A te panie, które na co dzień w ogóle się nie malują, zachęcam chociażby do pokrycia twarzy podkładem i pudrem, tak by się nie świeciła w obiektywie, a także do podkreślenia rzęs mascarą.

Zwróćcie też proszę uwagę na wygląd swoich włosów i dłoni, by korzystnie wypadły na zdjęciach. Fryzjer i kosmetyczka przed sesją nie są konieczne, ale jeżeli będziecie się dzięki temu lepiej czuć, to jasne, że popieram.

 

Jak przygotować wnętrze domu?

Tak, by wyglądało w Waszej ocenie idealnie. Jeśli planujecie zdjęcia np. na kanapie,, czy łóżku, to proszę o jasną, najlepiej jednolita pościel lub narzutę.

Ufff. Z mojej strony to na razie wszystko.

Nie mogę się już doczekać naszego spotkania i bardzo się na nie cieszę.

Pozdrawiam

Magda

ZAMKNIJ MENU