K

Kiedy trzymam w rękach aparat, a przed sobą mam ciebie przed naciśnięciem spustu migawki zastanawiam się, co czujesz.
Patrzę w twoje oczy, na twój uśmiech, na twarz, która skrywa mnóstwo sekretów, których nigdy nie odgadnę.
To niesamowite przeżycie, kiedy wyłapuję sekundę, w której uśmiechasz się, patrzysz przed siebie, a w twoich oczach mogę dostrzec emocje.
To właśnie je staram się zatrzymać.
Sesje, w których biorą udział przyszłe mamy są niezwykłe. W jednej chwili uświadamiasz sobie, że tworzysz obraz, który już za kilka tygodni
będzie niemożliwym do odtworzenia. Obraz, na którym zatrzymujesz kobietę – jej dłonie z troską okalające brzuszek. Jej uśmiech – który potęguje bicie serca najważniejszej osoby w jej przyszłym życiu. Jej grymas twarzy – który zmienia się wraz z myślami o kimś, kogo jeszcze nie może dotknąć, zobaczyć, a jednak zmienia wszystko.
Właśnie te chwile są cudownymi momentami w życiu tej kobiety.

I to właśnie te chwile chcę dzisiaj pokazać i zachęcić, aby zatrzymywać ze sobą na fotografiach. Możesz ozdobić nimi ściany, możesz trzymać je w albumie, albo na komodzie w sypialni. Możesz schować je do pudełka po butach i oglądać zawsze, kiedy przyjdzie na to ochota.
Jednak bez nich nigdy wspólnie nie wrócicie do „tych” chwil waszego życia…

sesja ciążowa

sesja ciążowa sesja sesja ciążowa sesja ciążowa sesja ciążowa sesja ciążowa sesja ciążowa sesja ciążowa sesja ciążowa sesja ciążowa sesja ciążowa sesja ciążowa sesja ciążowa sesja ciążowa sesja ciążowa sesja ciążowa sesja ciążowa sesja ciążowa

Komentarze
Dodaj komentarz

Kategorie wpisów

ZAMKNIJ MENU